Hakkımızda

CeYas Güvenlik alanında uzman kişiler tarafından 2017 yılında faaliyete başlamıştır.
iconCeyas Grup

Şirketimiz Hakkında

CeYas Güvenlik alanında uzman kişiler tarafından 2017 yılında faaliyete başlamıştır. 5188 sayılı yasa gereklerine uygun özel güvenlik elemanları ve profesyonel yönetim kadrosu ile can ve mal güvenliğini sağlamaya yönelik özel güvenlik hizmeti vermektedir. Şirketimiz karşılaşabileceğiniz bütün güvenlik risklerini göz önünde bulundurarak her türlü koruma ve güvenlik hizmetini karşılayabilecek kapasiteye sahiptir ve kesintisiz hizmet sunacak şekilde teşkilatlanmıştır. Oluşturulan kadronun almış olduğu Temel Güvenlik Eğitimini takiben, görev yaptığı tesisin faaliyet konusuna uygun eğitimlerle uzmanlaştırılması öncelikli hedefler arasında yer almaktadır. Sunduğu hizmetlerin odağında yer alan ‘‘can ve mal güvenliğinin sağlanması” gibi önemli bir sorumluluk üstlenen CeYas Güvenlik, müşterilerine beklentilerinin üzerinde hizmet sunabilmek amacıyla kalite ve inovasyon çalışmalarına önem vererek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedeflemektedir. CeYas Güvenlik olarak güvenlik hizmetleri ile müşteri memnuniyetini sağlamanın yanı sıra çalışanlarının emeklerini, hak ve hukuklarını güvence altına alarak onların daha iyi şartlar altında çalışmaları bizim için önemli bir husustur. Özel güvenlik hizmetleri sektöründe kamu ve özel sektörde hizmet veren kuruluşumuz, kamu kurum ve kuruluşları, alışveriş merkezleri, hastaneler, fabrika ve iş merkezleri, fuar, kongre, toplu konutlar, konserler, organizasyonlar ve daha birçok yaşam alanında güvenlik hizmetini, sektöründe birçok lider markaya sunmaktadır.

Başarı Oranı

Şirket Puanı

Misyonumuz

CeYas Güvenlik, devamlı olarak müşteriler tarafından talep edilen hizmeti en üst standartlarla sağlarken, diğer yandan da çevre, iş güvenliği ve toplum duyarlılığı içinde tüm faaliyetlerini yürüten, Türkiye’nin bilinen en büyük özel güvenlik şirketi olma amacını hedefleyen, yenilikçi ve güvenilir bir kuruluştur.

Vizyonumuz

CeYas Güvenlik, müşteri memnuniyetini sürekli olarak göz önünde bulundurarak, sektör ‘de değişim ve gelişim konusunda gerekli görevlerini benimsemiş, güvenilirlik ve süreklilik içeren hizmet anlayışıyla sektöründe önder olmakla birlikte, her yıl büyüyen bir özel güvenlik şirketi olmayı hedeflemektedir.