Tesis yönetim hizmetleri çoklu iş akışları ve yönetim süreçlerinin varlığı nedeniyle önemli bir rol üstlenmektedir. Günümüz şartlarında kalabalıklaşan ortak yaşam alanları gibi yerlerde tesis yönetim hizmeti oldukça zor ve karmaşık bir yapıya dönüşmüştür. Yönetsel aksaklıklar nedeniyle emek, zaman, bütçe gibi kayıplarının oluşmasının yanı sıra komşu ilişkilerini zedeleyecek sorunların ortaya çıkması yönetimsel faaliyetlerin daha profesyonel hale gelmesi zaruri bir duruma dönüşmektedir. CeYas olarak müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerde, müşterinin talep ve organizasyonuna göre tasarlanmış, verimliliğin üst düzeyde tutularak sürdürülebilir ve inovasyon prensibine uygun hizmet yapılanması ile organize edilmiş çözüm odaklı bir hizmet yaklaşımı içerisindeyiz.

 • Yönetim stratejisinin belirlenmesi ve yönetim modelinin oluşturulması
 • İşletme özelliklerine ve hizmet içeriklerine göre yönetim hizmeti ücreti belirlemesi
 • Kat Mülkiyet Kanunu uygulamaları ve hukuk danışmanlığı hizmetleri
  Profesyonel konut sitesi yönetici hizmeti
 • Yönetim ve işletim esasları ile hizmet seviyelerinin belirlenmesi, uygulama sonuçlarının değerlendirmesi
 • Karar defteri, işletme defteri gibi resmi defterlerin tasdik işlemlerinin takibinin yapılması
 • Ceyas Grup, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak amacıyla hizmet vermektedir. Çalışmalarımız; sistematik değerlendirme süreci, teknolojik gelişmelerle uyumlu ve kaliteli çalışma prensibine uygun olarak hizmet sunmaktayız.

  Hizmet verilecek noktada, projeye başlamadan önce yapılan keşif çalışmaları sonucunda projeye özel koşullar ve ihtiyaçlar belirlenerek, verimli bir çalışma metodu hazırlanır. Projenin gereksinimlerine göre çalışmalar yapılır, varsa eksiklikler giderilerek hizmetin ana şeması belirlenir.

  Öncelikle yaptığımız işin sorumluluğun farkında olup, ilk önceliğimiz işimizi en iyi şekilde yapıp müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Hizmet verdiğimiz projelere kattığımız veya bize katacağı değerler ile daha iyi hizmetin her zaman takipçisi olmayı hedefliyoruz.

  Çalışma arkadaşlarımızın memnuniyeti ve gelişimi CEYAS için önemli bir konudur. Projelerimizde her ay yaptığımız eğitimlerle çalışma arkadaşlarımızın donanımlarının artırılması ve gelişim süreçlerinin sürekli olarak devam etmesi sonucunda mesleki birikimlerine katkı sunarız.

  Hizmet talep etmek veya iş başvurunda bulunmak için, hizmet talep forumunu ya da iş başvuru formunu doldurup bize göndermeniz gerekmektir. Ayrıca iletişim bilgilerimizden mail adresimiz ve telefon numaralarımız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.