CEYAS olarak sunmak istediğimiz hizmet, ihtiyaçların eksiksiz olarak karşılanması, verilen hizmetin kalitesini artırmak ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmaktır.

Güvenlik hizmetlerinin geliştirilmesi, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çalışmaların yapılarak verimli çözümler sunulması ve günümüzde daha da önemli hale gelen güvenlik sorununu çözmek için sistematik ve entegre çalışmalarımızla müşterilerimize iyi hizmet sunuyoruz.

Hizmet verilecek noktada, projeye başlamadan önce yapılan keşif çalışmaları sonucunda projeye özel koşullar ve ihtiyaçlar belirlenerek, verimli bir çalışma metodu hazırlanır. Projenin gereksinimlerine göre gece/gündüz, nokta, devriye, araç kullanımı veya projeye özel ek gereksinimlerle hizmetin ana şeması belirlenir.

Güvenlik personelimiz, 5188 sayılı kanundan aldıkları yetki çerçevesinde ve kanunda belirlenmiş fiziki ve hukuki sınırlar içerisinde sorumluluklarının en etkin bir şekilde yerine getirirler.

Hizmet verdiğimiz projelerde, çalışanların ve çalıma şartlarının saha personelimiz tarafından hazırlanan raporlama ve denetleme sistemleri ile sürekli takip edilmektedir.

Başarılı bir güvenlik hizmeti, riskin ortaya çıkmadan önlenmesidir.