FİZİKİ GÜVENLİK

Kalifiye güvenlik görevlisi ile yapılan, güvenlik teknolojisi ile birleştirildiğinde önleyici, caydırıcı ve faili tespit etmekte büyük bir olanak sağlayan güvenlik hizmetidir.

Devamını Oku
KONUT GÜVENLİĞİ

İnsanların toplu biçimde yaşadığı siteler ile özel konutların güvenliğinin sağlanması konusu günümüzde önemli bir husus haline gelmiştir.

Devamını Oku
AVM GÜVENLİĞİ

Alışveriş merkezi, mağaza gibi tesislerde işletmenin talepleri doğrultusunda işletmeyi, çalışanlarını, müşteri ve ziyaretçilerini her türlü tehdide karşı korumak üzere gerekli önleyici tedbirler alıp, geniş kapsamlı bir güvenlik ağı oluşturarak hizmet vermektedir.

Devamını Oku
OTEL GÜVENLİĞİ

Oteller çok sayıda müşteri ve insan ağırlama kapasitesinin olması nedeni ile güvenliğin üst düzeyde sağlanması gereken yerlerdir.

Devamını Oku
HASTANE GÜVENLİĞİ

Halka açık olan bu alanlarda yaşanabilecek olası adli olaylar nedeniyle önemi artan hastane güvenliği konusunda CeYas Güvenlik olarak hastane güvenliğinde; giriş çıkış noktalarının tam kontrolü, yapılması gereken devriyelerin tespiti konusundan hizmet vermektedir.

Devamını Oku
ŞANTİYE GÜVENLİĞİ

İnşaat sektöründe yer aldığımız güvenlik faaliyetlerimizde, gerek can güvenliği için, gerek malzeme hırsızlığı, yağma, sabotaj, mala zarar verme gibi eylemlere karşı alınacak önlemler gibi konularda titiz bir çalışma sonucunda müşterilerimize kaliteli hizmet vermekteyiz.

Devamını Oku
ENDÜSTRİYEL TESİS GÜVENLİĞİ

Endüstriyel tesislerin güvenliği konusunda hizmet veren CeYas Güvenlik kötü niyetli kişilere karşı çevre güvenliğini sağlamakta, tesise yönelik içerden ve dışarıdan gelebilecek her türlü tehdide karşı önlem alarak ilgili alanın 7/24 korunmasını sağlamaktadır.

Devamını Oku
EĞİTİM KURUMLARI GÜVENLİĞİ

Eğitim kurumlarının güvenliği, eğitim açısından oldukça önemlidir. Özellikle üniversitelerde alınması gereken güvenlik önlemleri iyi irdelenmelidir.

Devamını Oku
KORUMA HİZMETLERİ GÜVENLİĞİ

Yakın koruma ve savunma eğitimi almış profesyonel personel ile ünlü ve önemli kişilerin can ve mal güvenliğini sağlamak, kişinin hayatını mümkün olduğunca az ölçüde etkileyen, günlük hayatını normal seyrinde sürdürmesini sağlayan yüksek seviyeli koruma önlemleri alarak hizmet veriyoruz.

Devamını Oku
KAMU KURUM VE KURULUŞLARININ GÜVENLİĞİ

Kamu kurum ve kuruluşlarımızın kurum kültürüne kısa sürede uyum sağlayan, kurumun çalışma faaliyet alanına göre eğitilen gözetim ve denetim hizmetleriyle faaliyet gösterdikleri alanlarda güvenli bir çalışma ortamı sağlamaktadır.

Devamını Oku
FUAR VE KONGRE GÜVENLİĞİ

Güvenlik ihtiyacının arttığı özel toplantı, açılış, fuar, seminer, toplu geziler ve spor faaliyetlerinde genel asayişin sağlanması, eserlerin korunması amacı ile gerekli ekipler oluşturulup, donanımları sağlanarak geçici hizmetler yürütülmektedir.

Devamını Oku
STADYUM GÜVENLİĞİ

Özel güvenlik görevlilerimiz tarafından; stadyum içerisinde, müsabaka öncesi ve sonrası kontrolü, yasaklı madde girişinin engellenmesi, sahte bilet ve davetiyelerin engellenmesi, giriş-çıkış kontrolü, seyirci yönlendirme ve kalabalık kontrolü ayrıca sporcuların ve yöneticilerin güvenliğini sağlamak başlıca hizmet anlayışımızdır.

Devamını Oku