Danışmanlık Hizmeti

danismanlik-hizmeti

Deneyimli ve uzman kadromuz ile güven üzerine kurulan bir anlayışla danışmanlık hizmetinde siz değerli müşterilerimizin her zaman yanındayız. Bilginin paylaştıkça artacak bir değer olduğu inancında olarak fikirlerimizi sizlerle paylaşmış olacağımızdan büyük mutluluk duyarız.

  • Yönetim Planı Hazırlanması
  • Bütçe Planlama ve İş Geliştirme Danışmanlık Hizmetleri
  • İnşaat Proje Danışmanlık Hizmetleri
  • Finansal Danışmanlık Hizmetleri
  • Arazi Geliştirme Danışmanlık Hizmetleri
  • Yönetim Sorunlarının Çözümüne Yönelik Danışmanlık Hizmetleri

Ceyas Grup, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak amacıyla hizmet vermektedir. Çalışmalarımız; sistematik değerlendirme süreci, teknolojik gelişmelerle uyumlu ve kaliteli çalışma prensibine uygun olarak hizmet sunmaktayız.

Hizmet verilecek noktada, projeye başlamadan önce yapılan keşif çalışmaları sonucunda projeye özel koşullar ve ihtiyaçlar belirlenerek, verimli bir çalışma metodu hazırlanır. Projenin gereksinimlerine göre çalışmalar yapılır, varsa eksiklikler giderilerek hizmetin ana şeması belirlenir.

Öncelikle yaptığımız işin sorumluluğun farkında olup, ilk önceliğimiz işimizi en iyi şekilde yapıp müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Hizmet verdiğimiz projelere kattığımız veya bize katacağı değerler ile daha iyi hizmetin her zaman takipçisi olmayı hedefliyoruz.

Çalışma arkadaşlarımızın memnuniyeti ve gelişimi CEYAS için önemli bir konudur. Projelerimizde her ay yaptığımız eğitimlerle çalışma arkadaşlarımızın donanımlarının artırılması ve gelişim süreçlerinin sürekli olarak devam etmesi sonucunda mesleki birikimlerine katkı sunarız.

Hizmet talep etmek veya iş başvurunda bulunmak için, hizmet talep forumunu ya da iş başvuru formunu doldurup bize göndermeniz gerekmektir. Ayrıca iletişim bilgilerimizden mail adresimiz ve telefon numaralarımız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.